Луганські спортсмени здобули низку нагород на чемпіонаті з важкої атлетики

Важкоатлети Луганщини стали переможцями та призерами чемпіонату України.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

У Луцьку завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Луганщину на змаганнях представили 8 найсильніших важкоатлетів області.

Отримані результати серед жінок:

• Тетяна Буднікова здобула три золоті нагороди у ваговій категорії 45 кг, з результатами: ривок – 62 кг, поштовх – 82 кг, сума двоборства – 144 кг;
  • Софія Наумова у цій же ваговій категорії здобула три срібні нагороди, з результатами: ривок –  57 кг, поштовх – 69 кг, сума двоборства – 126 кг;
  • Тетяна Андріященко у ваговій категорії 87 кг здобула бронзову нагороду в поштовху з результатом 100 кг, та в бронзову медаль в сумі двоборства;
  • Ганна Калашник у ваговій категорії +87 кг здобула три срібні нагороди, з результатами: ривок – 91 кг, поштовх – 126 кг, сума двоборства – 217 кг.

“Ангеліна Селіванова гідно виступила у категорії серед дорослих суперниць і у вправі ривок підкорила 79 кг, що стало новим рекордом України серед дівчат до 15 років та принесло спортсменці бронзову нагороду. У сумі двоборства з результатом 174 кг Ангеліна здобула бронзову нагороду”, – розповіли в управлінні.

Отримані результати серед чоловіків:

• Сергій Котелевський у ваговій категорії 73 кг здобув срібну нагороду в ривку з результатом 130 кг, бронзову нагороду в поштовху – 155 кг і бронзову нагороду у сумі двоборства з результатом 285 кг;
  • Марк Лєванзов у ваговій категорії до 81 кг у поштовху здобув бронзову нагороду з результатом 167 кг, та в сумі двоборства – 296 кг;
  • В’ячеслав Ктітарев увійшов до шестірки найсильніших атлетів з сумою двоборства 281 кг.

Нагадаємо, луганчани стали переможцями чемпіонату України зі спортивного орієнтування.